Wpisy użytkownika ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥ z dnia 10 czerwca 2012

Liczba wpisów: 6

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Boję się, że z biegiem czasu te wszystkie wspomnienia wyblakną, nie będą one już tak intensywne. Boję się, że moje zmysły nie będą już w stanie przypomnieć sobie twojego zapachu ani tonu głosu, gdy przymknę powieki jedyne co ujrzę to delikatny zarys twojej postury. Boję się, że nadzwyczajnie nie będę już pamiętać człowieka, który tyle dla mnie znaczy..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Jesteś jak stara piosenka, której nie słuchałam od dawna, ale której tekst znam wciąż na pamięć.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Czego mi brakuje.? Brakuje mi świadomości, że jestem dla kogoś najważniejsza, ciepłych ramion, w które mogłabym się wtulić kiedy tylko tego zapragnę, czułych słów, sms-a, który budziłby mnie rano i tego, który wieczorem pozwalałby mi zasnąć, poczucia bezpieczeństwa, stabilności.. brakuje mi miłości..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Najgorsza z życiowych ról - mieć na ustach uśmiech, a w sercu ból..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Podobno potrafię kłamać jak nikt. To prawda. Nauczyłam się tego, ukrywając uczucia do ciebie. Nauczyłam się nie zdradzać jak bardzo mi na czymś zależy.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥:

“Jesteś cwelem, jesteś zerem, jesteś chamem i frajerem. Jesteś nikim i idiotą. Jesteś szczylem, imbecylem i debilem. Jesteś wstrętny, jesteś nudny, obrzydliwy i paskudny. Intelektem też nie grzeszysz, twoje ego oczy cieszy. Jesteś podły, jesteś draniem, lecz to tylko moje zdanie. Po tym wszystkim, co zrobiłeś, dojdź do wniosku - jak ty żyjesz?! Tylu ludzi okłamałeś, sam się również oszukałeś. Jednak przyznać chyba muszę, że uczucia w sobie duszę. I to tylko moja wina.. Pokochałam skurwysyna.”

Pokaż wszystkie (3) ›