Wpisy użytkownika ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥ z dnia 25 maja 2012

Liczba wpisów: 17

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Ty zawsze będziesz więcej niż tylko wspomnieniem..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Rzucając we mnie kłamstwem - przegrałeś. Bo ja rzuciłam w ciebie prawdą, której nie udźwignąłeś.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Nienawidzę cię za wszystko. Za to, że dałeś mi tą cholerną nadzieje z której i tak nic nie wyszło. Za nieprzespane noce i litry połykanych łez. Nienawidzę cię za wiele rzeczy, a przede wszystkim za to, że mimo tego jak doskonale cię znam, wciąż cię kocham czując się z tym żałośni.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Oderwać się od rzeczywistości. Zapomnieć o problemach i o tym, co boli. Nie zważać na kłopoty. Nie kochać, nie czuć, nie cierpieć.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Wiesz co.? Poddaję się, już nie mam więcej siły udawać jaka jestem szczęśliwa i płakać po kątach tak, jakby tego nie widział. Już nie mogę. Przyznaję, że cholernie boli mnie to, co mi zrobiłeś i sobie nie radzę. Nie radzę sobie z moją podświadomością, wspomnieniami, z sercem. Nie radzę sobie z samą sobą. Tak. Właśnie do takiego stanu mnie doprowadziłeś i od dziś taką będziesz mnie oglądać, bo ja już nie mam sił udawać, że jest zajebiście. Chociaż jest najgorzej jak tylko może. Przestanę się sztucznie uśmiechać. Koniec udawania..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Tyle chciałabym ci powiedzieć, ale nie bardzo wiem od czego zacząć. Może od tego, że cię kocham.? Albo, że dni, które spędziłam z tobą były najszczęśliwszymi dniami w moim życiu.? Lub, że w tym krótkim czasie, od kiedy cię poznałam, doszłam do przekonania, że jesteśmy jak te dwie połówki jabłka, stworzeni po to, aby być razem.?
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Nie ważne że już odszedłeś, że nie ma cię przy mnie, że w każdym dniu jest czas na pustkę, której nic nie umie wypełnić. Mimo wszystko dziękuję za to, że kiedyś jednak byłeś.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Pójdę tam, gdzie nie będziesz mógł mnie znaleźć. W miejsce, gdzie twoje kłamstwa nie dochodzą. W miejsce, gdzie już nie wierzę twoim słowom..
  • awatar Call me Crazy: jak znajdziesz to miejsce to daj mi znać, bo wciąż takiego szukam
Pokaż wszystkie (1) ›
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Łzy płyną mi po policzkach, pozwalam ci odejść, poddaje się. Ale zanim przyłożę sobie broń do skroni powiem ci to..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Tęsknota to najbardziej fatalne uczucie na świecie, wciąż uwiera mnie po lewej stronie klatki piersiowej. Uczucie, od którego nie potrafię się uwolnić. I wiesz co.? Najgłupsze w tym wszystkim jest to, że ja tęsknię za tobą zawsze. Cholerne. Gdy zamykałeś moją dłoń w swojej dłoni, gdy czule całowałeś moje wargi, gdy gładziłeś moje policzki, włosy. Pomimo, że byłeś, ja już tęskniłam, błagałam Boga w myślach, by stłumił mój strach, by mi ciebie nie odbierał i swoją nieograniczoną siłą kazał ci zostać przy mnie. Ale ty odszedłeś. Choć właściwie, to odchodziłeś wiele razy, a ja za każdym bałam się, że uznasz, że nie ma po co wracać. Ale wracałeś. Zawsze wracałeś. W momencie gdy traciłam nadzieję, ty ją znów rozpalałeś.I znów, i znów, i znów. Gdyby nie ty, nie wiedziałabym, ile mam w sobie siły, ile upokorzeń i ile godzin ociekających wiecznym oczekiwaniem na ciebie mogę znieść. Nie wiedziałabym, że potrafię kogoś kochać tak mocno. Tak bardzo.. Byłam dzielna, czy naiwna.? Nieważne.. Zawsze czekałam. Zawsze. A ty.? Sto razy odszedłeś. Tylko, że powrotów było dziewięćdziesiąt dziewięć..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Nie mam już ciebie, nie mam.. największa strata.. Nienawidzę za to siebie, życia i całego świata..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Biegnę przed siebie nie znaną mi drogą.. nie wiem gdzie, po co i nie wiem dla kogo..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Łatwo wybaczam - to mój problem.. ale nigdy nie zapominam o tym, co wybaczyłam - to twój problem..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Ej, tak bardzo chciałabym być szczęśliwa, szczęśliwa jak dawniej. Czemu tak nie może być.? Dlaczego w ogóle jest tak źle.?
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Jedna strona jest na pokaz, druga kryje tajemnice. Dopiero kiedy poznasz obie, zobaczysz różnicę..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥:

“Kiedy wchodzę do pokoju wszystko mi cię przypomina, nie mogę zapomnieć, w życiu tak to właśnie bywa, kochasz osobę traktując ją jak swoje serce, a okazuje się, że to niepotrzebny bez sens.”


 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Dla nas skończył się już czas, więc odchodzę.. <z nudy na lekcjach.> :<
  • awatar Szopenrapendziwko: swietny rysunek u mnie tez nie jest najlepeij dzisiejszy dzien jest wyjatkiem wpadnij do mnie
  • awatar gość: Bardzo niepokojace jak na przemyslenia z lekcji :( mam nadzieje ze nie zdarzaja sie czasto..
Pokaż wszystkie (2) ›