Wpisy użytkownika ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥ z dnia 28 marca 2012

Liczba wpisów: 27

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Choć nie wiem jak by człowiek się starał, kochał, błagał, nigdy nie dostanie tego, na czym mu najbardziej zależy..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: ..nie odchodź, jeszcze nie teraz..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Powinnam w końcu oduczyć się nawyku tęsknienia za ludźmi, dla których nic nie znaczę.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Wspomnienia mimo wszystko mnie niszczą..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Co jest mała, płaczesz.? Przecież ty lubisz udawać silną..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Zostaniesz dla mnie kawałkiem nieba, wiaderkiem wspomnień, wiatrem we włosach, słoikiem łez, zostaniesz też częścią mojego serca, tą najbardziej bolącą..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Nie odchodź proszę. Bądź tu ze mną i zawsze obok. Nie zostawiaj w tak okrutnym świecie samej. Nie pozwól bym się zagubiła..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Wiele razy zastanawiałam się nad tym, po co to wszystko było. Te czułe słówka, gesty i robienie zbędnej nadziei, która do niczego nie prowadziała. Sprawiała tylko, że ja głupia ci ufałam. Wierzyłam, że między nami może być jeszcze lepiej, że mnie nigdy nie opuścisz, że kochasz. Ale to była ściema. Dziecinna zabawa, która wyrządziła tak wiele krzywdy, nie w mojej głowie, lecz w sercu..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Przedstawienie musi trwać. Wszystko się może walić, serce ci pęka, a ty pudrujesz twarz, uśmiechasz się i dalej grasz.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: - Co to jest 'nadzieja'.?
- Nadzieja.. Nadzieja jest wtedy, gdy szukasz bursztynu w piaskownicy..
- Ale w piaskownicy nie ma bursztynów.
- No właśnie. Mimo wszystko wciąż uparcie szukasz, choć wiesz, że szansa aby jakikolwiek znaleźć jest minimalna..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: I możesz być z siebie dumny.. jesteś autorem moich łez..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Jeśli ktoś ma zamiar wyznać, że mnie kocha, powinien zastanowić się nad tym. Przemyśleć wszystko dokładnie, przeanalizować. Tak strasznie o to prosiłam. Nie mam siły już zapominać.. Jednak nie zrobiłeś tego i na nowo moje życie staje się samotnym koszmarem..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: ..i kolejny sen po którym budząc się myślę, że bez ciebie nie mam po co żyć..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Dobrze wiedziałeś, że jestem nieufna i z dystansem podchodzę do ludzi. Mimo to sprawiłeś, że oddałam ci swój cały świat. Miałam rację, że ufać nie warto..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Człowiek nie umiera z chwilą, w której serce przestaje bić.. Umiera wtedy, kiedy nie ma siły i ambicji by iść dalej..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Może wszystko się kończy, by coś innego się mogło zacząć. Tylko, że niektóre zakończenia odbijają się na nas zbyt mocno i nie mamy ochoty iść dalej i otwierać nowego rozdziału.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Życie jest jak książka.. Nawet jeśli wyrwiesz strony, to po momentach, których nie chcesz pamiętać zostanie luka.. ona będzie przypominać, że jednak coś było..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Czasem nie potrafimy wielu rzeczy powiedzieć, ani pokazać, ale to nie znaczy od razu, że nie czujemy tego. Może czasem się poddajemy, ale w jakimś stopniu nam zależy.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Najgorsze jest odpuścić. Gdy w końcu nadchodzi taki moment gdy zaczynasz rozumieć, że nie warto, że wszystkie twoje starania nie mają sensu. I ta sekunda uświadomienia sobie tego boli najmocniej. A potem już tylko powtarzasz 'obiecałaś sobie, obiecałaś. To koniec'. Tak właśnie ranisz samą siebie, ale wiesz, że inaczej się nie da jeśli jeszcze będziesz chciała spojrzeć sobie prosto w oczy.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Twardzi ludzie są jak hartowane szkło. Wytrzymują więcej niż inni, ale gdy już się rozpadają, to na miliony kawałków których nie można już skleić w jedną całość.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥:

“Z chwilą gdy decydujesz się stawić czoło problemom, przekonujesz się, że możesz więcej, niż ci się zdawało.”

 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Każda sekunda twojego istnienia może być tą ostatnią. ♥
  • awatar Vabee: Właśnie dlatego trzeba cieszyć się każdą chwilą swego życia. :) Zapraszam do mnie
Pokaż wszystkie (1) ›