Wpisy użytkownika ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥ z dnia 21 marca 2012

Liczba wpisów: 9

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Bo są ludzie dla których robi się znacznie więcej niż dla pozostałych. Od których telefon w środku nocy nie jest niczym złym. To ludzie, którzy nie tylko bawią się z tobą na imprezie, ale zostają też po niej i opiekują się twoim kacem, to ci, którzy znoszą cię w najgorszych stanach, a potem dostają twoją najlepszą część. Milczenie z nimi jest ciekawsze niż rozmowa z kimkolwiek innym..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: To nie tak, że miała go gdzieś, bo z dnia na dzień, z godziny na godzinę, z minuty na minutę stawał się coraz bardziej ważny. Na jego widok serce dostawało ADHD, a oczy świeciły się jak dwa małe płomyczki. Usta układały się w niekontrolowany uśmiech, ciało otulało jego spojrzeniem, perfumy przesiąkały w ubrania, a nieziemskie tęczówki długo nie dawały spokoju. W uszach dźwięczało jego krótkie, ale jakże cudowne "no hej", a rozum toczył zawzięte walki z sercem. Lecz on w końcu i tak zajął pierwsze miejsce na szczycie jej uzależnień.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Nie istotne czy będę żałować. W najgorszym wypadku nazwę cię najpiękniejszym błędem mojego życia.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Jesteś obowiązkowy w moim życiu jak tusz na rzęsach. ♥
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Chcę ciebie. Dzisiaj, jutro, w przyszłym tygodniu i tak przez resztę mojego życia. ♥
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Gdybym miała 3 życzenia, nie prosiłabym o gwiazdy, księżyc czy bogactwo. Poprosiłabym o 25 godzin na dobę, 8 dni w tygodniu i 13 miesięcy w roku, żebym mogła spędzić z tobą więcej czasu. ♥
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: No i kochaj mnie bez granic, tak po prostu tylko za nic..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Nie szukaj ideału, bo ideałów nie ma. Znajdź kogoś, kto zdenerwuje cię jak nikt inny. Kogoś, czyj dotyk sprawi, że odlecisz do innego świata, przy kim nie będziesz chciała niczego udawać.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: I nie wiem, czy to co do mnie czujesz po prostu cię przerasta, czy dla ciebie jestem serio taka obojętna.