Wpisy użytkownika ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥ z dnia 21 września 2011

Liczba wpisów: 10

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥:

“Chodzę w trampkach z dziurą na wylot, wstaje o 7:45, mimo, że mam na 8 do szkoły, pije kawę w nocy, palę dwa papierosy na raz, chodzę gdzie chce i o której mi się podoba, rodzice nic nie wiedzą o moim życiu, prócz tego, że chodzę na zajęcia z fotografii i od czasu do czasu tańce. Mam marną opinię w szkole, bo zawsze jest tak jak ja chce, jestem wredna, bo jestem szczera, opierdalam się i nigdy nie mam podręcznika do religii. Do kościoła nie chodzę spowiadam się raz w roku, o ile mi się zechce, śpię w koszulkach po byłych facetach, chodzę na imprezy poznaje różnych typków, których na następny dzień nie pamiętam, jestem głupia, bo śmieje się z życia i mam wszystko gdzieś - coś jeszcze mam powiedzieć by ci ta twoja miłość do mnie dupą wyszła?”

 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Nie wiem dlaczego, ale nawet kiedy patrze na tablice i słucham nauczycielki przez całą lekcje to potem pamiętam tylko, że myślałam o tobie. Kolejna pała, ale przynajmniej słuchałam!
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Wieża, wieża, a w tej wieży 2 rycerzy, którzy wierzą, że w tej wieży Złotowłosa w łóżku leży. Złotowłosa nie leżała, dawno temu już stąd zwiała. Bo rycerze to frajerzy, nikt w te bajki już nie wierzy. Każdy facet kawał drania, im nie chodzi o starania, im to w głowie tylko jedno - wykorzystać damę biedną. No a morał z tego taki - rycerzyki to buraki, mieczyk wsadźcie sobie w dupę, nie jesteśmy takie głupie.! :p
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Dobrze wiedziałeś, że każde wypowiedziane słowo rozumiem dosłownie. Powiedziałeś spadaj. Zrozumiałeś swój błąd dopiero wtedy, gdy przez czerwone i spuchnięte oczy od łez patrzyłeś na moje uśmiechnięte zdjęcie na pomniku.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Tu nie liczą się kilometry ale to, że tęsknię każdego dnia coraz bardziej. nie liczą się rzeczy które dzielą, ale to, że czasem ważniejszą myślą jest myśl o nim, niż o tym jak oddychać.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Uwierz mi, wszystko inne nie jest aż tak złe. Źle jest dopiero wtedy, kiedy nie ma się nikogo, o kogo można się troszczyć.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Patrząc na telefon ona czeka. Ma głupią nadzieję  że dasz jakiś znak, ale ty będąc zapatrzony w swój własny świat nie zdajesz sobie sprawy z tego jak ona cierpi.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Napisanie mi 'nara' brzmi jak 'spierdalaj'.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Jestem zbyt młoda, by zdawać sobie sprawę, że czas leczy rany i że kiedyś zdołam spojrzeć na niego jako na cwanego sukinsyna, którym w gruncie rzeczy był.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Gdy otworzysz oczy tylko wydaje ci się, że już widzisz..