Wpisy użytkownika ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥ z dnia 11 września 2011

Liczba wpisów: 30

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Nie obiecuję być bezbłędna, idealna, najlepsza, ale obiecuję być zawsze...
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Pierwszy raz rzuciłeś puste "przepraszam", ale zastanów się. Czy umiesz określić za co te przeprosiny? Bo ja szczerze w to wątpię.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Szukam siebie w sobie i nie mogę znaleźć.
Gdzie jest tamten dzieciak, który miał w sobie wiarę?
Gdzie jest uśmiech, który pocieszał innych?
I gdzie jest charakter, który zawsze był silny?
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Jaki to dziwny obrót zdarzeń,
gdy dwie osoby się spotykają
nie tylko w świecie marzeń...
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Życie to hazard, dzisiaj masz wszystko, jutro nie masz nic. Dzisiaj kochasz to życie, jutro nie chce ci się żyć.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Kiedyś było inaczej, zapamiętaj dobre chwile, porażkiami się nie przejmuj chociaż było ich tyle.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Gorsze od słów jest milczenie. Zwłaszcza, gdy czekasz na jego reakcje, na to by dowiedzieć się czy on tęskni, pragnie, kocha, ale nic z tego, bo on milczy.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Mówisz, że mi nie zależy. To nieprawda. Czasami po prostu brak mi sił, by dalej walczyć o coś, co i tak się wkrótce rozpadnie.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Jak będziesz latała za facetem oleje cię, kiedy to ty będziesz miała go gdzieś zobaczy co stracił i wróci do ciebie na kolanach.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Nie wiem, jak mam się zachowywać, gdy jestem tak blisko ciebie. Nie wiem, czy potrafię być tak blisko.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Rozum wie lepiej, na tej planecie już nie opłaca się kochać. Koniec gry, mamy dość, wypadamy w aut, przecież tak toczy się los miliardów par.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Pomimo tego, jak bardzo mnie zraniłeś nie życzę ci źle. Wręcz przeciwnie. Zależy mi tylko na tym, żebyś był szczęśliwy. Nie ważne z kim.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Pytasz mnie kim jestem? Jestem tylko kolejną osobą na twojej drodze. Osobą, którą zapomnisz tak szybko, jak szybko poznałeś.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: A jeśli spodoba ci się jakiś chłopak i przyjdzie ochota żeby się zakochać. Usiądź i poczekaj aż ci przejdzie.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Człowiek może i uczy się na błędach, ale jeśli kocha, to wciąż popełnia jeden i ten sam - ufa, choć już tyle razy się zawiódł.
Pokaż wszystkie (3) ›
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Moje życie przypomina codzienny prysznic, najpierw mydlę je marzeniami, a później spłukuję rzeczywistością.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Wiesz co? Zrealizuję swój senny plan. Podejdę do ciebie na oczach wszystkich znajomych i tak po prostu strzele ci w łeb..
Pokaż wszystkie (1) ›
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Gdy zabraknie mi problemów, wtedy znajdę sobie chłopaka..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Możesz to albo naprawić, albo do końca zniszczyć.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Zrań mnie prawdą, ale nigdy nie pocieszaj mnie kłamstwem.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: A potem znajdzie się powód, by zwątpić w to czy się opłaca. Znajdziemy powód by odchodzić i sto żeby wracać.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Słodząc życie nie mieszaj zbyt często..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Romantyczna kolacja i milion róż - to nie dla mnie. Wystarczy mi ławka w parku, twoja obecność i poczucie, że coś dla ciebie znaczę.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Chodź ze mną chociaż zupełnie nie wiem dokąd. Chodź ze mną, by sens nadać życia krokom.