Wpisy użytkownika ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥ z dnia 4 listopada 2011

Liczba wpisów: 13

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Mimo tego, że to koniec niech płonie zapalniczki płomień, nie każdy człowiek to wie, że wypływa od nas ogień..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Czy kiedykolwiek nie spałaś w nocy, bo myślałaś o nim? Czy kiedykolwiek przed snem wyobrażałaś sobie, jak to by było, gdyby on był twój, a ty byłabyś jego? Czy kiedykolwiek nie mogłaś skupić się na lekcji, bo tkwił w twojej głowie i nie chciał wyjść nawet na chwilę? Czy kiedykolwiek miałaś ochotę do niego napisać, ale się powstrzymywałaś, bo bałaś się, że weźmie cię za idiotkę? Czy kiedykolwiek płakałaś z jego powodu? Tak, wiem, że tak było. Nie martw się - ja też.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Dla mnie największymi hardcorami na świecie są ludzie, którzy po rozstaniu i słowach "zostańmy przyjaciółmi" naprawdę nimi są.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Największym sukcesem nie jest to, aby nigdy się nie potknąć.. ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi.
  • awatar Megan Cherry: świetna notka , śliczne zdjęcie. ♥ Z resztą cały blog zajebisty . Pozdrawiam i zapraszam do mnie . :DD
Pokaż wszystkie (1) ›
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Dziękuję tym, którzy we mnie zwątpili, bo to właśnie oni dawali mi motywację do udowodnienia jak bardzo mnie nie doceniali.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Niektórych zdarzeń nie da się uniknąć, choćbyśmy nie wiadomo jak próbowali je ominąć i tak nam się nie uda.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Nigdy nie ma tak, że nie masz nic. Masz wiele, tylko nie to, co akurat chcesz mieć.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Nie staraj się doszukiwać powodu.. Albo nie ma żadnego, albo jest ich zbyt wiele..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Bywa, że najgorsza z możliwych opcji okazuje się być dla nas najlepszą, niezależnie co inni o tym myślą..
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Wszystko, co robisz w życiu, zostawi po sobie jakiś ślad, dlatego miej świadomość tego, co robisz.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: Chłopaku możesz mieć stado łatwych albo jedną skomplikowaną, wybieraj.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: A kiedy za mną zatęsknisz pamiętaj, że pozwoliłeś mi odejść.
 

lovelost
 
ωιтн єνєяу нєαятвєαт. ♥: On zawsze będzie wracał , w śnie , myślach , marzeniach uderzając mnie sentymentem zardzewiałej od łez miłości..